Ciekawostki

Ucierpiało serce Kisbell…

Ucierpiało serce Kisbell która nie potrafiła dogodzić kubkom smakowym naszej chluby eksportowej z rynku youtube Pana BezKawy. Co to w sumie za kobieta co nie potrafi przygotować ulubionej aromatycznej esencji kawy w odpowiednio dobranych dawkach konkretnego gatunku kawy zgodnie z przepisem prawdopodobnie najlepszego europejskiego baristy Pana Bartka BezKawy. Póki trwa stan wojenny w Caracas jest problem z otrzymaniem surowców do stworzenia odpowiedniej konfiguracji ulubionego napoju(możliwe, że też dlatego Kisbell nie dała rady) dlatego nasz youtuber wyjechał czym prędzej w świat odnaleźć miejsce gdzie ludzie robią kawe z pasją.
Całe szczęście, że nie trwało to długo(Zespół abstynencyjny dał mocno w kość i przez pewien czas Pan Bartek był bardziej niebezpieczny niż bandyci z Caracas) już w pobliskiej Kolumbii znalazł lepszy ładniejszy model Kisbell która potrafi być baristką z prawdziwego zdarzenia.(póki co daje rade i pamięta o tym aby woda do kawy była odpowiednio zdemiralizowana, żeby wydobyć smak esencji). Nie to co wstrętne #p0lka robiące kawe z jakiś gotowych kapsułek i używające wody z kranu.
Viva La Caffe niech wygra Guaidó i sprowadzi odpowiednie gatunki kawy czyli postawowego produktu piramidy żywieniowej który od setek lat wspiera umysły geniuszy ludzi którzy ten świat zmieniają na lepsze.

#wenezuela #bezplanu #ciekawostki #kawa