Ciekawostki

Rzadko zachwalam lub dissuje…

Rzadko zachwalam lub dissuje jakiekolwiek firmy, ale Innogy Go, a w zasadzie dostępne u nich BMW i3 to po prostu PRZEKOT!
Wcześniej wiele razy korzystałem z Panka i zachwycalem się jedynie możliwością wynajmu fury przez apke bo ich Yariski to padają. Ledwo to jeździło, ale jednak hybryda. No witamy w przyszłości po prostu.
Dzisiaj pierwszy raz wsiadlem do tego wózka na zakupy, do tej temperówki elektrycznej, auta powstałego w wyniku pijąc kiego seksu BMW M3 i Multipli.
Okazuje się, że ta „temperówka” ma napęd atomowy, który w połączeniu z bezstopniowym automatem to pierdolony sztos, który całkowicie zmienił moje postrzeganie aut elektrycznych.
7s. do setki, ale moment obrotowy zawsze MAX.
Prywatnie jeżdżę starym Mercem-okularem z silnikiem 4,3 i powiem tylko, że nie dałbym rady tej „zabaweczce”.
Szok i niedowierzanie.
Żeby nie było tak kolorowo trzeba przyznać, że usługa jest dość droga. Droższa zdecydowanie od własnego auta (nawet mojego palącego 15 w mieście), droższa od innych podobnych firm, tańsza od taksówek, a z uberem porównywalna.
W życiu nie dałbym za ten samochód 190k (nowy z salonu, 2019r), ale za około 100 ziko bawiłem się dzisiaj pół dnia i ciągle mi mało!
#motoryzacja #ciekawostki #bmw #carsharing #innogygo #chwalesie #mozgrozjebany #samochody #logikaniebieskichpaskow