Ciekawostki

Księga zakazana przez Watykan…

Księga zakazana przez Watykan i atlas 270 starych map Lechii, Sarmacji i Scytii – Janusz Bieszk [EN]
Ludzie często myślą, że Lechici to jest jakaś niewielka grupka fanatyków lub trolli. Ten film został opublikowany niecały miesiąc temu, a już ma 120 tys. wyświetleń i prawie wszystkie oceny są pozytywne. Kanał sam ma 80 tys. subów. Kanał ten prezentuje filmy takie jak: Umowa sprzed 16 tys. lat i międzygalaktyczna bitwa 2019 – Stanisław Milewski. Ciekawsze fragmenty z tego filmu (polecam obejrzeć od 11:45):
– 2 miliony statków (Plejadan?) o średnicy jednej mili by zrobić porządek z siłami Anunnaków i Reptilian którzy zdominowali 87% naszej galaktyki
– ktoś z Ziemi był na naradzie która się odbyła w sferze, która z zewnątrz była niewidzialna i była wielkości Neptuna. Dopiero od środka było wszystko widać. Półtora roku temu. Zebranie 39 różnych grup istot w większości z innych galaktyk, np. ci którzy żyją tylko pod wodą i komunikują się telepatycznie.
– układ słoneczny jest zamknięty w specjalnej sferze, która nie pozwala tu wejść ani stąd wyjść
– naziści spiskowali z kosmitami i latali na Marsa i Saturna i opanowali inne układy gwiezdne. Przywódcą nazistów był Reptilianin o wysokości 8 metrów. Rozmawiali przy pomocy trzeciego oka.
– 16 tys. lat temu z ziemianami była umowa która miała nam pozwolić się rozwijać ale nas zdradzono
– ludzkość nigdy się nie rozwijała, tylko zwijała
– o ziemię walczyło o 250 mln istot
A to tylko ~10 minut filmów. xD Dobre sci-fi by wyszło.

#urojenialechitoidalne #ciekawostki #historia #psychiatria